(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Witamy na stronie biura podróży LABA HOLIDAY. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem, wychodząc naprzeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy profesjonalny portal turystyczny, na którym oddajemy do Państwa dyspozycji zaawansowaną wyszukiwarkę ofert, która umożliwia samodzielne zarezerwowanie wymarzonych wakacji za pośrednictwem Internetu.

Zarówno latem jak i zimą oferujemy wyjazdy dostosowane do oczekiwań każdego Klienta. Oprócz tradycyjnych wyjazdów pobytowych w naszej ofercie znajdą Państwo również pakiety: zwiedzanie&wypoczynek, wycieczki objazdowe, rejsy wycieczkowe oraz podróże po egzotycznych krajach.

Dla dzieci i młodzieży proponujemy dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki klasowe oraz kolonie i obozy.

Ponadto sprzedajemy wszelkiego rodzaju wczasy zagraniczne oraz pielgrzymki autokarowe, lotnicze i promowe. Posiadamy bogatą ofertę dla Seniorów. Pośredniczymy w sprzedaży ubezpieczeń podróżnych i wiz. Oferty są podzielone na kategorie w celu łatwego wyszukania czegoś dla siebie.

Współpracujemy ze znanymi na rynku, doświadczonymi i sprawdzonymi touroperatorami, którzy gwarantują wysoką jakość wypoczynku tj.: NECKERMANN, GRECOS HOLIDAY, ECCO HOLIDAY, ECCO TRAVEL, WEZYR, NET HOLIDAY, SUN&FUN, ALMATUR, ATUR, LEKIER, LOGOS TRAVEL, FUN CLUB i innych. W naszej ofercie jest również możliwość wykupienia urlopu z niemieckimi organizatorami turystyki ( ITS, JAHN REISEN, TUI, 1 2 FLY, 5 vor FLUG, FTI, SCHAUINSLAND, DERTOUR i in.) i wylotu bezpośrednio z Niemiec.

Na wypadek jakichkolwiek pytań, problemów bądź wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji za pośrednictwem poczty e-mail, komunikatora Gadu - Gadu lub telefonicznie i postaramy się pomóc w wyborze właściwej oferty. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo ofertę spełniającą wszystkie życzenia!

Siedziba:

Wyświetl większą mapę

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług na stronie internetowej www.labaholidayl.pl
oraz w naszym biurze znajdującym się przy ul. Dworcowej 4 w Koszalinie.


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl