(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Wycieczka objazdowa
Sanktuaria Europy

Cena od: 2399 PLN

kod oferty: 0079

Termin od: 2017-10-04

Transport: Autokar

Zakwaterowanie: hotele **/***

 

 

SPRAWDŹ PROMOCJĘ „WCZEŚNIEJ TANIEJ” LATO 2017

 

 

*Prezentowane w serwisie ceny są ruchome. Mogą się różnić od cen katalogowych. Aktualna cena prezentowana jest na stronie.  

W cenie zapewniamy:

 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych,
 • 12 śniadań,
 • 10 noclegów w hotelach**/*** w trakcie zwiedzania,
 • 2 noclegi w hotelu klasy turystycznej w La Salette oraz Lourdes lub okolicach,
 • zwiedzanie wg programu,
 • transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),
 • opieka pilota.


Dodatkowo płatne obowiązkowo:

 • ubezpieczenie KL, NW: 80 pln/os.
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawy słuchawkowe oraz miejscowi przewodnicy około 135 euro/os.
 • dopłata do obiadokolacji - 120 euro/os. (płatne w autokarze).


Dodatkowo płatne opcjonalnie:

 • Kup Sobie Spokój: 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę “Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.
 • ubezpieczenia KR: 3-4% wartości imprezy
 • rezerwacja miejsca w autokarze 75 pln/os.


Zakwaterowanie:


Hotel**/*** - Pokoje 2, 3 osobowe z łazienką, wyposażone w TV. Hotele ulokowane na peryferiach miast.
Hotele klasy turystycznej - noclegi w Lourdes i La Salette w pokojach 2, 3 osobowych z łazienkami.


Wyżywienie:

 

 

W cenie 12 śniadań. Obowiązkowo należy wykupić 12 obiadokolacji w cenie preferencyjnej 120 euro/os. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne. Płatność za wyżywienie dokonywana jest w autokarze. 

 

 


Transport:

 

 

Transport autokarem trwa około 20 godzin od granicy polskiej do rozpoczęcia zwiedzania. Przejazd przez Niemcy, Francję. Na terenie Polski istnieje możliwość przesiadek oraz transportu mikro i minibusami. Przyjazd do niektórych miast dnia następującego po katalogowym zakończeniu imprezy. Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podane godziny mogą ulec zmianie.


Program ramowy:

1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem, przejazd przez Niemcy, Francję.

 

2 dzień  -  Przyjazd do Avignon w godzinach południowych. To słynne miasto papieży znane z murów obronnych, romańskiej katedry Notre Dame, Pałacu Papieskiego oraz słynnego „niedokończonego mostu w Avignon“ – mostu św. Benezeta. Krótkie zwiedzanie. Wyjazd w dalszą drogę, w godzinach wieczornych przejazd do Lourdes – najsłynniejszego Sanktuarium Maryjnego na świecie. Krótkie zwiedzanie bazyliki Różańcowej i Niepokalanego Poczęcia, Groty Objawień. Dla chętnych możliwość udziału w procesji światła, obiadokolacja, nocleg

 

3 dzień - po śniadaniu kontynentalnym, wcześnie rano wyjazd do Oviedo, po drodze krótki postój w San Sebastian - zwanym "perłą północy" lub "rajem surferów". Główną ulicą - 31 de agosto, udamy się do Parte Vieja (starówki), na której króluje Plaza de la Constitucion, miejsce gdzie kiedyś odbywały się corridy. Nad zabytkową ulicą górują dwa najważniejsze kościoły w mieście: surowy gotycki San Vicente oraz bazylika Santa Maria. W okolicy Oviedo obiadokolacja, nocleg.

 

4 dzień - śniadanie, zwiedzanie Oviedo - stolicy Asturii, w programie najciekawsze w Hiszpanii kościoły (XII-wieczna katedra i otaczające ją pałace, uniwersytet, kościół Palacio de Santa Maria del Naranco i kaplica króla Ramira). Przejazd na zwiedzanie La Coruna - gdzie zobaczymy: Wieże Herkulesa, Kolegiata de Santa Maria del Campo, Museo Domus lub Casa del Hombre - pierwsze na świecie muzeum poświęcone w całości ludzkiemu organizmowi oraz Muzeum Archeologiczne. Przejazd do Santiago de Compostela, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja,nocleg.

 

5 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Santiago de Compostela - jednego z najpiękniejszych miast Hiszpanii, znanego ośrodka kultu i celu pielgrzymek, zbudowanego ze złotawego granitu. Zobaczymy m.in.: Plaza del Obradoiro, Katedrę św. Jakuba z ogromną kadzielnicą i barokowym ołtarzem, kryptą, Plaza de la Quintana. Po zwiedzaniu przejazd do Fatimy, obiadokolacja, nocleg.

 

6 dzień - śniadanie, zwiedzanie sanktuarium NMP w Fatimie, następnie przejazd do Sintry oraz najdalej wysunięty na zachód punkt Europy - Cabo de Roca, następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

7 dzień - po śniadaniu przejazd na zwiedzanie Lizbony: zamek św. Jerzego, klasztor Hieronimitów, Wieża Belem, katedra. Po zwiedzaniu przejazd w okolicę Sewilli, obiadokolacja, nocleg.

 

8 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Sewilli: wieża Torre del Oro, Alkazar katedra z przyległą dzwonnicą La Giralda, budynek giełdy - Casa Lonja, następnie przejazd do hotelu w okolicach Cordoby, obiadokolacja, nocleg.

 

9 dzień - śniadanie, przejazd na zwiedzanie Cordoby, gdzie zobaczymy dawny meczet, a obecnie katedrę oraz jedno z najwspanialszych dzieł architektury islamu - dzielnicę Juderia. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w okolicach Granady, obiadokolacja, nocleg.

 

10 dzień - śniadanie, zwiedzanie Granady i Alhambry, gdzie zobaczymy: ogrody i pałac sułtana Generlife, katedra z mauzoleum grobów królewskich. Po zwiedzaniu przejazd do hoteu w okolicach Walencji, obiadokolacja, nocleg.

 

11 dzień  - po śniadaniu zwiedzanie Walencji: katedra z Graalem, giełda jedwabiu, przejazd do hotelu w okolicach Barcelony, obiadokolacj, nocleg.

 

12 dzień - po śniadaniu zwiedzanie Montserrat, najważniejszego miejsca kultu religijnego w Katalonii. Odwiedzimy Klasztor Benedyktynów, ktory wybudowano po tym jak w cudownych okolicznościach odnaleziono figurkę Matki Boskiej. Kontakt z La Morenetą ma magiczne właściwości - dotknięcie figurki powoduje, że w ciągu roku spełniają się życzenia i prośby, z którymi przyjeżdżamy do klasztoru. Następnie przejazd na zwiedzanie Barcelony, gdzie zobaczymy: najbarwniejszą hiszpańską ulicę Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, platformą widokową i obiektami olimpijskimi, perełki Antoniego Gaudiego: Pac Guell oraz Katedrę Sagrada Familia. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

13 dzień - po śniadaniu przejazd wzdłuż Lazurowego Wybrzeża do La Salette - położonego w Alpach, francuskiego miasteczka, w którym Matka Boża ukazała się dwojgu pastuszkom - 19 września 1846 roku. Miejsce to jest dziś odwiedzane przez pielgrzymów z całego świata. Nawiedzenie Snaktuarium Matki Bożej Płaczącej, obiadoklacja, nocleg.

 

14 dzień - po śniadaniu wyjazd do Polski, przejazd przez Francję i Niemcy.

 

15 dzień - przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

 Pilot rozlicza się z wstępów. Opłata za lokalnych przewodników jest kalkulowana na całą grupę i nie podlega odliczeniu w przypadku samodzielnego zwiedzania.

Do uczestnictwa w wycieczce niezbędny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Program zwiedzania jest ramowy i może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po wnętrzach zwiedzanych obiektów. Opłata dodatkowa za bilety wstępu, zestawy słuchawkowe i miejscowych przewodników zbierana jest przez pilota przed rozpoczęciem programu zwiedzania i rozliczana w ostatnim dniu wycieczki. Prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty 135 euro.


Dokumenty:


Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni na terytorium Hiszpanii i Portugalii jest paszport bądź dowód osobisty.


Waluta:


Walutą obowiązującą we Francji, Hiszpanii i Portugalii jest euro.


Szczególy oferty:


Kuchnia:
Zarówno na północy Hiszpanii jak i Portugalskiej kuchni bardzo cenione są owoce morza oraz różnie gatunki ryb. Narodową portową jest bacalhau (suszony i solony dorsz) przyrządzany na ponad 300 sposobów.


Pozostałe informacje:

 Ważne: Dotyczy oferty na dokwaterowanie – w przypadku braku chętnych na dokwaterowanie (osoba tej same płci) wymagana jest dopłata do pokoju jednoosobowego na 14 dni przed wyjazdem - 800 zł.


Warto wiedzieć:


Czy wiesz, że... 
- Według legendy w Santiago de Compostela znajduje się odnaleziony w cudowny sposób grób jednego z 12 apostołów - św. Jakuba Starszego. Ciało apostoła ściętego z polecenia namiestnika rzymskiego Heroda I Agrypy (42 lub 44 r. n. e.) umieszczono w łodzi bez wioseł, która została przeniesiona na skrzydłach anielskich aż do wybrzeży północnej Hiszpanii.
- W La Salette Maryja po raz pierwszy ukazała się nie królom, biskupom, świętym czy ważnym dorosłym, ale dzieciom. Wybrała małych żebraków i nędzarzy.
- Marmurową postać Maryi, zwaną powszechnie Matką Bożą z Lourdes, stworzył polski rzeźbiarz, którego rodzina wywodzi się spod... Wadowic.
- Przy południowej bramie Sanktuarium Fatimskiego znajduje się pomnik wykonany z fragmentu berlińskiego muru.
- Sam Kolumb, zabierając ze sobą w podróż wspomnienie tego miejsca, jedną z odkrytych wysp Małych Antyli nazwał imieniem Montserrat.

 • od    04-10-17     do    18-10-17 r.           15 dni 2044.00 PLN/os Rezerwuj

 

 

SPRAWDŹ PROMOCJĘ „WCZEŚNIEJ TANIEJ” LATO 2017

 

1. Promocja ważna jest od 15.10.2016r. do 31.12.2016r.

 

2. Rabaty uzależnione są od daty dokonania rezerwacji Imprezy Turystycznej (wczasów, wycieczek, obozów  młodzieżowych) przez Klienta oraz warunkowane są dokonaniem w dniu rezerwacji wpłat w wysokości 50%, 30% ceny Imprezy Turystycznej lub 100 zł zaliczki zgodnie z zestawieniem zawartym w pkt. 3-cim Regulaminu.

 

3. Rabaty udzielane są w następujących wysokościach:

 

Impreza typu:  Wczasy

 

rabat 33% - od 15.10.2016r. do 17.10.2016r. (wpłata 50%)

rabat 25% - od 18.10.2016r. do 28.10.2016r. (wpłata 30%)

rabat 20% od 29.10.2016r. do 12.11.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 31.12.2016)

rabat 15% od 13.11.2016r. do 26.11.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 31.12.2016)

rabat 13% od 27.11.2016r. do 11.12.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 31.12.2016)

rabat 10% od 12.12.2016r. do 31.12.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 01.02.2017)

 

Imprezy typu:  Wypoczynek + Zwiedzanie, Wycieczki objazdowe, Obozy młodzieżowe, Dla Seniora.

 

rabat 25% - od 15.10.2016r. do 17.10.2016r. (wpłata 50%)

rabat 20% - od 18.10.2016r. do 28.10.2016r. (wpłata 30%)

rabat 15% - od 29.10.2016r. do 12.11.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 31.12.2016)

rabat 13% - od 13.11.2016r. do 26.11.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 31.12.2016)

rabat 10% - od 27.11.2016r. do 11.12.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 31.12.2016)

rabat 7% - od 12.12.2016r. do 31.12.2016r. (wpłata 100 zł dopłata do 30% do 01.02.2017)

 

4. Rabat udzielany jest od ceny podstawowej Imprezy Turystycznej. Dopłaty obowiązkowe i nieobowiązkowe nie podlegają rabatowaniu.

 

5. Ilość miejsc w promocji jest limitowana, co oznacza, że może zostać wyczerpana przed upływem daty promocji.

 

6. W ramach Promocji można 1 raz bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji do 50 dni przed rozpoczęciem imprezy. Każda kolejna modyfikacja rezerwacji (po potwierdzeniu możliwości dokonania zmiany) podlega opłacie manipulacyjnej w wysokości 50 pln (pięćdziesiąt złotych).

 

7. Wpłata z tytułu rezerwacji miejsc w Promocji powinna być zaksięgowana na rachunku Funclub Sp. z o. o. do 72 godzin od dnia dokonania rezerwacji. W przypadku niedotrzymania terminu płatności, rabat jest anulowany, a Klientowi nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie odszkodowawcze w stosunku do Funclub sp. z o. o.

 

8. W przypadku wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł dopłata do 30% wartości Imprezy Turystycznej powinna nastąpić do 31.12.2016r. (dotyczy zakupu do 31.12.2016r.), w przypadku rezerwacji po 31.12.2016r. dopłatę do 30% wartości należy uiścić do 01.02.2017r. Dopłata do 100% wartości wycieczki powinna być dokonana do 30 (trzydziestu) dni przed rozpoczęciem Imprezy Turystycznej. Akceptowane są płatności w gotówce lub przelewem. W przypadku niedotrzymania wskazanego terminu płatności, rabat będzie anulowany. Klientowi nie przysługuje z tego tytułu żadne roszczenie odszkodowawcze w stosunku do Funclub sp. z o. o.

 

9. Promocja „Wcześniej Taniej” nie może być łączona z innymi promocjami, ani rabatami.

 

10. Usługa „Kup sobie spokój” w wysokości 80 pln/os., daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku braku zakupu opcji „Kup Sobie Spokój” przy dokonaniu rezerwacji, usługę tą można dokupić do końca trwania Promocji „Wcześniej Taniej” tzn. do 31.12.2016r. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę „Kup sobie spokój” nie podlega zwrotowi.

 

 

SPRAWDŹ PROMOCJĘ „WCZEŚNIEJ TANIEJ” LATO 2017

 

Gdynia(Dworzec PKP) +150.00 PLN (8)

02:00

Gdańsk(Dworzec Główny PKP, ul. Podwale Grodzkie 1) +150.00 PLN (8)

03:00

Grudziądz(Stacja Orlen, Michale 114) +130.00 PLN (8)

05:00

Sopot(stacja BP al.Niepodległości 664) +150.00 PLN (8)

02:30

Starogard Gdański(Dworzec PKP) +150.00 PLN (8)

04:00

Kraków(STACJA PALIW ARGE, ul. Pasternik 66, 31-354 Kraków, w kierunku Katowic) +130.00 PLN (14)

07:00

Gliwice(parking przy Mcdonald’s, ul. Pszczyńska 325 obok centrum handlowego Europa Centralna) +100.00 PLN (14)

09:15

Katowice/kierunek północ(STACJA PALIW BP z McDonald's przy A4 kier. Wrocław ul. Górnośląska 55) +100.00 PLN (14)

08:30

Opole(stacja paliw LOTOS, Rogów Opolski 1A węzeł Krapkowice przy drodze krajowej 45 ) +70.00 PLN (14)

10:30

Słupsk(Dworzec PKP) +150.00 PLN (20)

02:30

Chodzież(Stacja Orlen ul. Władysława Jagieły) +100.00 PLN (20)

06:20

Koszalin(Dworzec Główny PKP, przystanek autokarów) +150.00 PLN (20)

03:30

Piła(Dworzec Główny PKP, parking przed wejściem) +100.00 PLN (20)

06:00

Szczecinek(Dworzec PKP) +150.00 PLN (20)

04:45

Szczecin(Parking pod Trasą Zamkową przy Baszcie 7 Płaszczy) +150.00 PLN (8)

04:00

Gorzów Wielkopolski(Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających) +130.00 PLN (8)

05:30

Świebodzin(stacja Orlen ul. Wojska Polskiego, 66-200 Świebodzin) +100.00 PLN (8)

06:30

Toruń(dworzec PKP Toruń Miasto) +100.00 PLN (20)

04:30

Bydgoszcz(Hala Łuczniczka ul. Toruńska 59) +100.00 PLN (20)

05:30

Warszawa(Dworzec Zachodni (stanowisko międzynarodowe)) +70.00 PLN (150)

03:00

Bolesławiec(Stacja Orlen, Łąka/Bolesławiec) +0.00 PLN (150)

14:15

Legnica(Stacja Orlen, Nowa Wieś Legnicka 44) +0.00 PLN (150)

13:00

Łódź(parking przy stacji paliw E.Leclerc, ul. Inflancka 53) +50.00 PLN (150)

05:00

Poznań(McDonald's Franowo, obok hipermarketu OBI, ul. Szwedzka 2) +0.00 PLN (150)

08:00

Wrocław(PARK HANDLOWY BIELANY parking przy IKEA, ul. Czekoladowa) +0.00 PLN (150)

12:00

Zielona Góra(Dworzec PKS) +100.00 PLN (18)

10:00

Głogów(Parking TESCO przy ul. Piłsudskiego 15) +100.00 PLN (18)

11:15

Lubin (dolnośląskie)(STACJA PALIW STATOIL ul. J. Piłsudskiego 1) +70.00 PLN (18)

12:00

Nowa Sól(Dworzec PKS) +100.00 PLN (18)

10:30

Polkowice(parking przy Aqua Parku) +70.00 PLN (18)

11:45

 

 

SPRAWDŹ PROMOCJĘ „WCZEŚNIEJ TANIEJ” LATO 2017

 

Brak wycieczek fakultatywnych.


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl