(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Kolonie w górach
Karpacz 7-11 lat
Wakacje z Pasją

Cena od: 1397 PLN

kod oferty: 0217

Termin od: 2017-07-11

Transport: Autokar/Bus/PKP/dojazd własny

Zakwaterowanie: DW Admirał

 

 

ROZWIJAJ SWOJE PASJE I BAW SIĘ

 

Wakacje z Pasją 2017 to kolonie dla dzieci ciekawych świata. Będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania w 3 pasjonujących dziedzinach. W ramach strefy Podróżnika wyruszysz na letnie zwiedzanie. Okryjesz tajemnice Sztolni w Kowarach. W Skalnym Mieście w Czechach zobaczysz niezwykłe wodospady. W ZOO Safari będziesz przyglądał się zwierzętom. Warsztaty plastyczne rozwiną w Tobie duszę artysty. Żyłkę sportowca poczujesz podczas licznych gier i zabaw oraz wyprawy do Parku Wodnego w Karpaczu. Pokaż górę talentów!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

 

Karpacz – idealna baza wypadowa wycieczek pieszych po górskich szlakach. Karpacz ze względu na bogate walory turystyczne jest bardzo popularny wśród turystów, zwłaszcza najmłodszych. Przygotowano tu wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Dzięki temu warto zdecydować się na wakacje w Karpaczu – tutaj dzieci na pewno nie będą się nudzić.

 

Program podstawowy

Pasjonujesz się odkrywaniem nowych miejsc? Lubisz puszczać wodze fantazji i tworzyć? Sportowa rywalizacja to jest to, co Cię nakręca? Dobrze trafiłeś, bo kolonie w Karpaczu dostarczą Ci wszystkiego, co potrzebne do przeżycia wyjątkowych wakacji. Czeka Cię wspaniała zabawa w ZOO Safari i Wielkim Parku Bajek. Fantastyczne skały w Adršpachu będą inspiracją do tworzenia w glinie, a nocna gra terenowa dostarczy Ci sporej dawki adrenaliny. Zabawa z pasją gwarantowana! Nie może Cię na niej zabraknąć!

PASJA PODRÓŻNIKA:

 • wycieczka autokarowa do Skalnego Miasta w Czechach – pobyt w urokliwym mieście w Adršpachu, gdzie zobaczymy fantastyczne formy skalne z piaskowca i wodospady podczas przejażdżki łodzią(bilet wstępu 85 KC – ok. 15 zł płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Sztolni w Kowarach, gdzie wraz z przewodnikiem podążymy tajemniczą ścieżką odkrycia przez XII-wiecznych gwarków (Walonów) rud żelaza i innych cennych kruszców. Usłyszymy także, ściśle tajną przez długie lata, historię uranu wydobywanego przez Związek Radziecki w Polsce. Zobaczymy bogactwo minerałów w Skarbcu Walońskim i podziemne widowisko laserowe,
 • wycieczka autokarowa do Czech, gdzie zwiedzimy ZOO Safari w Dvůr Králové – namiastkę afrykańskiego safari; zwierzynę możemy oglądać poruszając się po ogrodzie safaribusem lub kolejką (bilet wstępu 150 KC – ok. 25 zł płatny dodatkowo),
 • zwiedzanie atrakcji Karpacza: świątyni Wang, skoczni Orlinek, Kruczych Skałek,
 • wycieczka nad Dziki Wodospad i wodospad nad Łomnicą,
 • Karkonoskie Tajemnice – wizyta w siedzibie Ducha Gór, gdzie wszystkimi zmysłami doświadczysz magii i potęgi drzemiącej w Karkonoszach,
 • piesza wycieczka do Wielkiego Parku Bajek, a w nim spotkanie z Królową Śniegu, Calineczką, Jasiem i Małgosią, Czerwonym Kapturkiem. Zabawne kształty w świecie śmiesznych luster, zobaczymy, gdzie śpi Śpiąca Królewna i gdzie chował się Kopciuszek przed księciem.

PASJA ARTYSTY:

 • warsztaty decoupage’u – jedna z najbardziej kreatywnych technik ozdabiania przedmiotów. Podczas zajęć przekonasz się, że z materiałów dostępnych w domu można stworzyć niesamowite dzieło; poznanie różnych technik plastycznych – wykonanie prac poznanymi technikami,
 • lepienie z gliny – poznanie tajników lepienia z gliny; zobaczysz, jak ze zwykłego kawałka gliny powstają wspaniałe rzeczy,
 • tworzenie witraży – zapoznanie się z niezwykle prostą techniką zdobniczą, jaką jest malowanie, np. na szkle, stworzysz swój pierwszy witraż,
 • tworzenie biżuterii – tworzenie bransoletek z gumek (uwaga panowie!, pamiętajcie, że prezenty wykonane własnoręcznie są najcenniejsze),
 • origami – zapoznanie się ze wschodnią sztuką tworzenia figurek z papieru,
 • wystawa najciekawszych prac kolonistów.

PASJA SPORTOWCA:

 • gry i zabawy ruchowe, tory sprawnościowe, rozgrywki drużynowe,
 • pobyt w Parku Wodnym Sandra Spa w Karpaczu, gdzie znajdują się m.in.: basen ze sztuczną falą, sztuczna rzeka, Wodna Dżungla, sztuczna plaża, 4 zjeżdżalnie, zewnętrzne jacuzzi (wstęp – 26 zł za 1,5 h płatny dodatkowo),
 • gra terenowa Świetliki – przez mroczny las do celu poprowadzą Cię świetliki, trasę pokonasz wykonując zagadkowe zadania,
 • piesza wycieczka z przewodnikiem szlakiem Tajemnice Krainy Ducha Gór.

 

Podczas trwania kolonii wspólnie stworzycie Wielkie Dzieło Pasjonatów „Karpacz, wakacje 2017”.

Program realizowany w ramach cyklu „Smyki na wakacjach” adresowany jest do dzieci w wieku 7-11 lat. To właśnie tutaj, w bajkowym świecie, pod okiem wykwalifikowanej kadry każdy z małych odkrywców łatwiej się zaaklimatyzuje na kolonii i przeżyje z nami niesamowitą przygodę.

 

Zakwaterowanie

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

 

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

 

Zapewniamy

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Zabierz ze sobą

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 235 KC + 26 zł.

 

Dla rodziców i opiekunów

Relacje z kolonii – to serwis w którym zamieszczamy zdjęcia i opisy najciekawszych wydarzeń z kolonii realizowanych nad morzem, w górach oraz za granicą.

 

 

Świadczenia dodatkowe

 

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą nr 17/Z/2013 z dnia 27.03.2013 r. z późniejszymi zmianami.
Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

 

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

 

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku rezygnacji z imprezy, potrącany jest faktycznie poniesiony przez organizatora koszt, który nie może przekroczyć:
  Zgodnie z OWU Szarpie Travel Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 dni 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

 

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

 

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Wisła, Karpacz, Szczyrk, Świnoujście, Kołobrzeg 59zł
Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Chorwacja 89zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.

 

Pamiątka z wakacji

Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

 • od    11-07-17     do    21-07-17 r.           11 dni 1397.00 PLN/os Rezerwuj
 • od    22-07-17    do    01-08-17 r.           11 dni 1397.00 PLN/os brak miejsc

 

 

ROZWIJAJ SWOJE PASJE I BAW SIĘ

 

 

ROZWIJAJ SWOJE PASJE I BAW SIĘ

 

 

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

 

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

 

Dojazd własny

0 zł

Białystok

169 zł

Bydgoszcz

139 zł

Gdańsk

159 zł

Opole

139

Katowice

149 zł

Kraków

149zł

Koszalin

159 zł

Łódź

117 zł

Olsztyn

67 zł

Poznań

117 zł

Szczecin

169 zł

Warszawa

139 zł

Wrocław

107 zł

Ostróda

87 zł

Toruń

139 zł

 

 

ROZWIJAJ SWOJE PASJE I BAW SIĘ


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl