(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Kolonie w górach
Karpacz 10-17 lat
Relax na Maxa

Cena od: 1487 PLN

kod oferty: 0214

Termin od: 2017-07-11

Transport: Autokar/Bus/PKP/dojazd własny

Zakwaterowanie: DW Admirał

 

 

ZWIEDZAJ, BAW SIĘ, ODPOCZYWAJ !!!

 

Relax Na Maxa 2017? Wyłącznie w pięknych górach! Obozy młodzieżowe gwarantują wypoczynek połączony z niezapomnianymi emocjami. Będziesz zwiedzać ZOO Safari w Dvur Kralove w Czechach, gdzie poczujesz się jak w egzotycznym kraju. Wyruszysz na wycieczkę do starej kopalni w Kowarach i przemierzysz tajemniczą ścieżkę Gwarków. W Parku Wodnym w Karpaczu przeżyjesz prawdziwie letnie wodne szaleństwa. Razem z przewodnikiem zdobędziesz też Śnieżkę. Gotowy na niepowtarzalne wakacje? Przetestuj górę emocji!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

 

Karpacz – najsłynniejszy kurort Karkonoszy położony u stóp Śnieżki. Idealna baza wypadowa wycieczek pieszych po górskich szlakach. Dogodne położenie umożliwia wycieczki poza granice Polski.

 

Program podstawowy

Szukasz relaksu i zabawy? Znajdziesz ją właśnie tu – w Karpaczu, w najsłynniejszym kurorcie Karkonoszy, gdzie na wyciągnięcie ręki masz: zagranicznych sąsiadów, park wodny i niesamowite widoki w wakacyjnej atmosferze dobrej zabawy. Odwiedzisz urokliwe Skalne Miasto i ZOO Safari. Niezbędnej porcji adrenaliny dostarczy Ci pobyt i wodne szaleństwa w Parku Wodnym w Karpaczu, dyskoteki i wejście na Śnieżkę. Ten wyjazd będzie należał do Ciebie!

 • wycieczka autokarowa do Skalnego Miasta w Czechach – pobyt w urokliwym Skalnym Mieście w Adršpachu, fantastyczne formy skalne z piaskowca, przejażdżka łodzią, wodospady (bilet wstępu 85 KC – ok. 15 zł płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Czech, gdzie zwiedzimy ZOO Safari w Dvůr Králové – namiastkę afrykańskiego safari; zwierzynę możemy oglądać poruszając się po ogrodzie safaribusem lub kolejką. Podczas safari zobaczyć można wiele gatunków zwierzyny afrykańskiej. Najcenniejsze gatunki zwierząt żyjące w tym ZOO: hiena, gepard, krokodyl kubański, gawial sudański, kakadu molucka, hipopotam liberyjski, nosorożec czarny, indyjski, unikalny nosorożec biały północny, słoń afrykański, antylopa afrykańska, lampart śnieżny, lampart perski (bilet wstępu 150 KC – ok. 25 zł płatny dodatkowo),
 • wycieczka do Sztolni w Kowarach – gdzie wraz z przewodnikiem podążymy tajemniczą ścieżką odkrycia przez XII-wiecznych gwarków (Walonów) rud żelaza i innych cennych kruszców. Usłyszymy także, ściśle tajną przez długie lata, historię uranu wydobywanego przez Związek Radziecki w Polsce. Zobaczymy bogactwo minerałów w Skarbcu Walońskim i podziemne widowisko laserowe,
 • pobyt w Parku Wodnym Sandra Spa w Karpaczu (1,5 h) – basen pływacki, basen ze sztuczną falą, sztuczna rzeka, basen z hydromasażem, basen z zimną wodą, Wodna Dżungla dla dzieci, sztuczna plaża z piaskiem morskim, 4 zakręcone zjeżdżalnie, basen zewnętrzny z plażą, zewnętrzne jacuzzi (wstęp – 26 zł za 1,5 h płatny dodatkowo),
 • nocna gra terenowa Świetliki,
 • nocna gra terenowa Dom Pełen Zagadek,
 • zwiedzanie atrakcji Karpacza: świątynia Wang, skocznia Orlinek, Krucze Skałki,
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • piesza wycieczka szlakiem Tajemnice Krainy Ducha Gór,
 • wycieczka nad Dziki Wodospad i wodospad nad Łomnicą,
 • program rekreacyjno-sportowy – zabawy integrujące grupę,
 • dyskoteki, ognisko.

 

Zakwaterowanie

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

 

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

 

Zapewniamy

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Zabierz ze sobą

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 235 KC + 26 zł.

 

Dla rodziców i opiekunów

Relacje z kolonii – to serwis w którym zamieszczamy zdjęcia i opisy najciekawszych wydarzeń z kolonii realizowanych nad morzem, w górach oraz za granicą.

 

 

Świadczenia dodatkowe

 

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą nr 17/Z/2013 z dnia 27.03.2013 r. z późniejszymi zmianami.
Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

 

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

 

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku rezygnacji z imprezy, potrącany jest faktycznie poniesiony przez organizatora koszt, który nie może przekroczyć:
  Zgodnie z OWU Szarpie Travel Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 dni 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

 

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

 

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Wisła, Karpacz, Szczyrk, Świnoujście, Kołobrzeg 59zł
Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Chorwacja 89zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.

 

Pamiątka z wakacji

Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

 • od    11-07-17     do    21-07-17 r.           11 dni 1487.00 PLN/os brak miejsc
 • od    22-07-17    do    01-08-17 r.           11 dni 1487.00 PLN/os brak miejsc

 

 

ZWIEDZAJ, BAW SIĘ, ODPOCZYWAJ !!!

 

 

ZWIEDZAJ, BAW SIĘ, ODPOCZYWAJ !!!

 

 

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

 

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

 

Dojazd własny

0 zł

Białystok

169 zł

Bydgoszcz

139 zł

Gdańsk

159 zł

Opole

139

Katowice

149 zł

Kraków

149zł

Koszalin

159 zł

Łódź

117 zł

Olsztyn

67 zł

Poznań

117 zł

Szczecin

169 zł

Warszawa

139 zł

Wrocław

107 zł

Ostróda

87 zł

Toruń

139 zł

 

 

ZWIEDZAJ, BAW SIĘ, ODPOCZYWAJ !!!


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl