(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Kolonie w górach
Karpacz 10-17 lat
Trzy Stolice

Cena od: 1557 PLN

kod oferty: 0210

Termin od: 2017-06-30

Transport: Autokar/Bus/PKP/dojazd własny

Zakwaterowanie: DW Admirał

 

 

WIEDEŃ – BERLIN – PRAGA

 

Trzy Stolice 2017 to niezapomniane kolonie w górach połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Wyrusz z nami w letnie podróże. Odwiedzisz nowoczesny i tętniący życiem Berlin, roztańczony i romantyczny Wiedeń, pospacerujesz Złotą Uliczką w Pradze. Zdobędziesz też Śnieżkę, będziesz szaleć na dyskotekach i w wodnym parku. Gotowy na wyjątkowe wakacje? Wybierz górę emocji!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

 

Karpacz – najsłynniejszy kurort Karkonoszy położony u stóp Śnieżki. Idealna baza wypadowa wycieczek pieszych po górskich szlakach. Dogodne położenie umożliwia wycieczki poza granice Polski.

 

Program podstawowy

Twoją pasją są podróże? Lepiej nie mogłeś trafić. Poznasz trzy europejskie stolice, gdzie na własne oczy przekonasz się o ich niezwykłości i pięknie. Ale to nie wszystko... Zdobędziesz szczyt Śnieżki, które to osiągnięcie długo będzie napawać Cię dumą! Świetnie będziesz się bawić w parku wodnym. Ten wyjazd będzie należał do Ciebie!

 • wycieczka autokarowa do Wiednia – zobaczymy Ring, park Schönbrunn, stare miasto, rezydencję cesarską Hofburg, ruiny rzymskie, Bramę Hiszpańską, Hiszpańską Szkołę Jazdy, dom, w którym mieszkał Chopin, park rozrywki na Praterze  (atrakcje płatne we własnym zakresie), opcjonalnie Hundertwasserhaus (dla osób nie korzystających z atrakcji na Praterze),
 • wycieczka autokarowa do Berlina – zobaczymy fragment Muru Berlińskiego, Alexanderplatz, Uniwersytet Humboldta, Wyspę Muzeów, Unter den Linden, Checkpoint Charlie, Bundesrat, plac Poczdamski, Bramę Brandenburską, Bundestag, pałac Charlottenburg, Kolumnę Zwycięstwa,
 • wycieczka autokarowa do Pragi – zobaczymy klasztor Strahovsky, Loretę Praską, Hradczany, ogrody przy pałacu prezydenckim, Bycze Schody, katedrę św. Wita, Małą Stranę z kościołem św. Mikołaja, most Karola, Stare Miasto, ratusz, zegar Orloj, rynek Staromiejski, Václavské náměstí, przejedziemy się metrem,
 • pobyt w Parku Wodnym Tropikana w Karpaczu (1,5 h) (wstęp – 15 zł dzieci do 14 lat / 30 zł dzieci powyżej 14 lat płatny dodatkowo),
 • zwiedzanie atrakcji Karpacza: świątyni Wang, skoczni Orlinek, Kruczych Skałek,
 • wejście z przewodnikiem na Śnieżkę (1602 m n.p.m.),
 • piesza wycieczka nad Dziki Wodospad i wodospad nad Łomnicą,
 • piesza wycieczka szlakiem Tajemnice Krainy Ducha Gór,
 • program rekreacyjno-sportowy: zabawy integrujące grupę, gry terenowe,
 • dyskoteki, ognisko.

 

Zakwaterowanie

DW Admirał – dom wypoczynkowy położony w cichej dzielnicy Karpacza Dolnego, na pięknym Osiedlu Skalnym. Budynek oferujący 56 estetycznie urządzonych pokoi 3-, 4-, 5-osobowych z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Na terenie obiektu znajdują się: boisko do siatkówki, piłki nożnej, plac zabaw dla dzieci, świetlica, bilard, stół do tenisa, miejsce na ognisko, szałas z grillem, ogród.

 

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

 

Zapewniamy

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Zabierz ze sobą

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz na obowiązkowe wydatki programowe: 10 EUR przewodnik w Berlinie i Wiedniu + Tropikana: 15 zł dzieci do 14 lat lub 30 zł dzieci powyżej 14 lat.

 

Dla rodziców i opiekunów

Relacje z kolonii – to serwis w którym zamieszczamy zdjęcia i opisy najciekawszych wydarzeń z kolonii realizowanych nad morzem, w górach oraz za granicą.

 

 

Świadczenia dodatkowe

 

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą nr 17/Z/2013 z dnia 27.03.2013 r. z późniejszymi zmianami.
Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

 

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

 

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku rezygnacji z imprezy, potrącany jest faktycznie poniesiony przez organizatora koszt, który nie może przekroczyć:
  Zgodnie z OWU Szarpie Travel Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 dni 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

 

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

 

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Wisła, Karpacz, Szczyrk, Świnoujście, Kołobrzeg 59zł
Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Chorwacja 89zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.

 

Pamiątka z wakacji

Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

 

 • od    30-06-17     do    10-07-17 r.           11 dni 1557.00 PLN/os Rezerwuj
 • od    22-07-17    do    01-08-17 r.           11 dni 1557.00 PLN/os Rezerwuj
 • od    02-08-17     do    12-08-17 r.           11 dni 1557.00 PLN/os brak miejsc

 

 

WIEDEŃ – BERLIN – PRAGA

 

 

WIEDEŃ – BERLIN – PRAGA

 

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

 

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

 

Dojazd własny

0 zł

Białystok

169 zł

Bydgoszcz

139 zł

Gdańsk

159 zł

Opole

139

Katowice

149 zł

Kraków

149zł

Koszalin

159 zł

Łódź

117 zł

Olsztyn

67 zł

Poznań

117 zł

Szczecin

169 zł

Warszawa

139 zł

Wrocław

107 zł

Ostróda

87 zł

Toruń

139 zł

 

 

WIEDEŃ – BERLIN – PRAGA


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl