(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Kolonie w górach
Wisła 10-17 lat
Fit & Travel

Cena od: 1547 PLN

kod oferty: 0206

Termin od: 2017-06-29

Transport: Autokar/Bus/PKP/dojazd własny

Zakwaterowanie: DW Limba

 

 

BUDAPESZT - WIEDEŃ oraz FITNESS GROPUP/ ACTIVE GROUP

 

Fit & Travel 2017 to obozy młodzieżowe dla uczestników, którzy chcą zadbać o swoją sylwetkę. Czekają na Ciebie letnie zajęcia sportowe. Będziemy ćwiczyć aerobic i tańczyć, wybierzemy się na poranny jogging i stretching, pogramy w siatkówkę i poznamy zasady zdrowego żywienia. Zrelaksujesz się w Parku Wodnym Tropicana. Wyruszysz też na zwiedzanie. Odwiedzisz trzy europejskie stolice: Bratysławę, Budapeszt i Wiedeń. Zdobędziesz Trzy Kopce Wiślańskie i będziesz się bawił na dyskotekach. Gotowy na wyjątkowe wakacje? Wybierz górę aktywności!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

 

Wisła – najpopularniejsza miejscowość uzdrowiskowa położona w paśmie Beskidu Śląskiego. Ma rozproszoną, nieregularną zabudowę rozrzuconą w dolinkach trzynastu potoków łączących się w największą polską rzekę. Sławę zyskała dzięki Adamowi Małyszowi, koniakowskim koronkom oraz licznym imprezom cyklicznym, takim jak FIS Grand Prix w skokach narciarskich, Letni Festiwal Tańca Piotra Galińskiego, Tydzień Kultury Beskidzkiej.

 

Program podstawowy

Marzysz o wysportowanej sylwetce i obiecujesz sobie, że kończysz z chipsami i niezdrowymi przekąskami? To marzenie możesz spełnić w Wiśle, gdzie oprócz zajęć sportowych czeka Cię dużo aktywności. Nie zapomnij, że sport to najlepszy wyzwalacz endorfin. A ponadto przygotuj się na dużą dawkę piękna: Budapeszt, Bratysława, Wiedeń – tych miejsc się nie zapomina! Przekonaj się sam!

 • wycieczka autokarowa do Budapesztu – stolicy Węgier, gdzie zwiedzisz m.in.: plac Bohaterów, Park Miejski, pałacyk Vajdahunyad, Parlament (z zewnątrz), Wzgórze Zamkowe (dziedziniec zamku królewskiego, kościół Macieja, Baszty Rybackie), Wzgórze Gellerta z Pomnikiem Wolności i Cytadelą, Oceanarium-Tropicarium (wstęp 1800 HUF – ok. 25 zł płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa do Bratysławy – stolicy Słowacji, gdzie zobaczysz Stare Miasto oraz do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze www.prater.at (atrakcje płatne we własnym zakresie),
 • wycieczka autokarowa do Aquaparku Olešná w Czechach, gdzie czeka Cię relaks w wodzie i kąpiele słoneczne (wstęp 110 KC – ok. 18 zł płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa Małą Pętlą Beskidzką: Istebna – Koniaków – Jaworzynka,
 • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
 • zwiedzanie atrakcji Wisły – zameczek Habsburgów, Muzeum Narciarstwa, zamek Prezydenta RP (z zewnątrz), kościół ewangelicki, Dom Zdrojowy z figurą Adama Małysza wykonaną z czekolady,
 • relaks w strefie basenowej Parku Wodnego Tropikana w hotelu Gołębiewski – wstęp na 1,5 h płatny dodatkowo 15 zł (do 14 lat) i 30 zł (powyżej 14 lat),
 • wizyta w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich – zobaczysz gdzie i w jaki sposób przygotowują się do zawodów nasi przyszli olimpijczycy,
 • program rekreacyjno-sportowy, zabawy integrujące grupę, gry terenowe,
 • dyskoteki, ognisko,
 • udział w wybranych zajęciach:
  * fitness group:
  - weźmiesz udział w zajęciach aerobicu (4 x 1 h), poranny jogging i stretching,
  - zadbasz o autoprezentację poprzez ruch – proste układy taneczne,
  - zdrowa dieta – poznasz zasady zdrowego odżywiania, dowiesz się na co zwracać uwagę podczas komponowania diety, przede wszystkim jak jeść smacznie i zdrowo, a przy tym zachować smukłą sylwetkę,
  * active group:
  - lekkoatletyka: biegi, chód – codzienne doskonalenie formy,
  - poznasz fakty i mity na temat odżywiania przy treningu,
  - rozgrywki podczas Olimpiady Sportowej, turnieje tenisa stołowa, siatkówki plażowej, ringo.

 

Zakwaterowanie

DW Limba  – dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 2 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

 

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

 

Zapewniamy

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Zabierz ze sobą

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe: 110 KC + 1800 HUF + 15 zł do lat 14 i 30 zł powyżej 14 lat.

 

Dla rodziców i opiekunów

Relacje z kolonii – to serwis w którym zamieszczamy zdjęcia i opisy najciekawszych wydarzeń z kolonii realizowanych nad morzem, w górach oraz za granicą.

 

Świadczenia dodatkowe

 

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą nr 17/Z/2013 z dnia 27.03.2013 r. z późniejszymi zmianami.
Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

 

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

 

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku rezygnacji z imprezy, potrącany jest faktycznie poniesiony przez organizatora koszt, który nie może przekroczyć:
  Zgodnie z OWU Szarpie Travel Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 dni 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

 

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

 

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Wisła, Karpacz, Szczyrk, Świnoujście, Kołobrzeg 59zł
Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Chorwacja 89zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.

 

Pamiątka z wakacji

Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

 

 • od    29-06-17     do    09-07-17 r.           11 dni 1547.00 PLN/os Rezerwuj

 

 

BUDAPESZT - WIEDEŃ oraz FITNESS GROPUP/ ACTIVE GROUP

 

 

BUDAPESZT - WIEDEŃ oraz FITNESS GROPUP/ ACTIVE GROUP

 

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

 

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

 

Dojazd własny

0 zł

Białystok

169 zł

Bydgoszcz

139 zł

Częstochowa

129 zł

Gdańsk

169 zł

Katowice

119 zł

Kraków

149zł

Koszalin

179 zł

Łódź

139 zł

Olsztyn

67 zł

Poznań

137 zł

Szczecin

169 zł

Warszawa

139 zł

Wrocław

149 zł

 

 

BUDAPESZT - WIEDEŃ oraz FITNESS GROPUP/ ACTIVE GROUP


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl