(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Kolonie w górach
Wisła 10-17 lat
Parki Rozrywki

Cena od: 1547 PLN

kod oferty: 0204

Termin od: 2017-06-29

Transport: Autokar/Bus/PKP/dojazd własny

Zakwaterowanie: DW Limba

 

 

PRATER - ENERGYLANDIA- TATRALANDIA - TWINGPIGS

 

Parki Rozrywki 2017 to obozy młodzieżowe dla miłośników adrenaliny i nieskrępowanej zabawy. Wakacje w górach to nie tylko wędrówki, ale też letnie szaleństwa. Niezapomnianych wrażeń dostarczy Ci wizyta w ENERGYLANDII, gdzie czeka Cię zjazd na rollercoasterze i 60 innych atrakcji. Zrelaksujesz się TATRALANDII, największym słowackim parku wodnym z bajkowym zamkiem i zjeżdżalniami. W Westernowym Miasteczku TWINPIGS postrzelasz z łuku i obejrzysz pokazy kaskaderów. Czujesz niedosyt? No to jedziemy do Krakowa i Wiednia. Tak powinny wyglądać wakacje! Wybierz górę rozrywki!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

 

Wisła – najpopularniejsza miejscowość uzdrowiskowa położona w paśmie Beskidu Śląskiego. Ma rozproszoną, nieregularną zabudowę rozrzuconą w dolinkach trzynastu potoków łączących się w największą polską rzekę. Sławę zyskała dzięki Adamowi Małyszowi, koniakowskim koronkom oraz licznym imprezom cyklicznym, takim jak FIS Grand Prix w skokach narciarskich, Letni Festiwal Tańca Piotra Galińskiego, Tydzień Kultury Beskidzkiej.

 

Program podstawowy

Miłośników mocnych wrażeń zapraszamy do Wisły, gdzie sporą dawkę adrenaliny dostarczy zabawa w parkach rozrywki. Zadbaliśmy, by było ich w ofercie kilka: Prater, Energylandia, Twinpigs, Tatralandiia. Aby wrażeń starczyło na długo, zabierzemy Cię jeszcze do Wiednia. Ten wyjazd to zapowiedź niezapomnianej rozrywki.

  • wycieczka autokarowa do Wiednia – stolicy Austrii, gdzie czeka Cię autokarowy przejazd po Ringu, spacer po starówce (rezydencja cesarska Hofburg, plac Marii Teresy, katedra św. Stefana, opera, pomnik Mozarta), wizyta w parku rozrywki na Praterze (atrakcje płatne we własnym zakresie),
  • wycieczka autokarowa do Energylandii – największego w Polsce Rodzinnego Parku Rozrywki, gdzie na 26 hektarach czeka na Ciebie blisko 60 atrakcji, poczynając od ekstremalnych, które dostarczą Ci wysokiej adrenaliny: rollercoastery Mayan i Viking, poprzez familijne: rolleroastery Mars i Dragon czy spływ Kopalnia Złota, a kończąc na tych dla najmłodszych: rollercoaster Energuś, minispływ wodny Wyspa Skarbów czy kolejki Jeep Safari lub Kraina Krasnali (wstęp płatny dodatkowo 49 zł dzieci do 13 lat, 59 zł dzieci 14-16 lat, 89 zł dzieci powyżej 16 lat),
  • wycieczka autokarowa do Tatralandii – największego na Słowacji termalnego parku wodnego, gdzie czeka Cię zabawa i wodne szaleństwo w 14 basenach (krytych i odkrytych) o temperaturze wody 28-32°C, z bajkowym zamkiem, 26 zjeżdżalniami i rurami z mega atrakcjami: Tornado, Boomerang Raft Ramp, Free Fall i wiele innych, konkursy, animacje, aerobic w wodzie (wstęp płatny dodatkowo ok. 22 EUR),
  • wycieczka autokarowa do Westernowego Miasteczka Twinpigs w Żorach, gdzie będziesz podążać Szlakami Odkrywców Dzikiego Zachodu oraz czekają Cię niezapomniane wrażenia podczas korzystania z 30 atrakcji, m.in. fire show, studio old foto, kuźnia kowala, Cinema 5d, kula parowa, family coaster, strzelanie z łuku, segway, kaskaderskie pokazy konne i wiele innych,
  • piesza wycieczka na Trzy Kopce Wiślańskie, gdzie zobaczysz panoramę Równicy, Orłową i Skrzyczne,
  • zwiedzanie atrakcji Wisły – zameczek Habsburgów, Muzeum Narciarstwa, zamek Prezydenta RP (z zewnątrz), kościół ewangelicki, Dom Zdrojowy z figurą Adama Małysza wykonaną z czekolady,
  • program rekreacyjno-sportowy, zabawy integrujące grupę, gry terenowe,
  • dyskoteki, ognisko.

 

Zakwaterowanie

DW Limba  – dom wypoczynkowy na 150 miejsc położony na zboczu Partecznika niedaleko centrum Wisły. Estetyczne pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami lub typu studio 2 + 2 z łazienkami, TV i internetem bezprzewodowym Wi-Fi. Do dyspozycji uczestników: świetlica z TV satelitarną i video, stół do tenisa stołowego, plac zabaw, zadaszone miejsce do grilla, boisko trawiaste, boisko do piłki plażowej. Odpłatnie możliwe skorzystanie z bilardu, sauny i siłowni.

 

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – kolacja w dniu przyjazdu, ostatni – śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

 

Zapewniamy

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Zabierz ze sobą

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki oraz wydatki programowe: ok. 22 EUR + 49 zł dzieci do 13 lat, 59 zł dzieci 14-16 lat, 89 zł dzieci powyżej 16 lat.

 

Dla rodziców i opiekunów

Relacje z kolonii – to serwis w którym zamieszczamy zdjęcia i opisy najciekawszych wydarzeń z kolonii realizowanych nad morzem, w górach oraz za granicą.

 

Świadczenia dodatkowe

 

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą nr 17/Z/2013 z dnia 27.03.2013 r. z późniejszymi zmianami.
Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

 

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

 

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku rezygnacji z imprezy, potrącany jest faktycznie poniesiony przez organizatora koszt, który nie może przekroczyć:
  Zgodnie z OWU Szarpie Travel Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 dni 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

 

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

 

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Wisła, Karpacz, Szczyrk, Świnoujście, Kołobrzeg 59zł
Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Chorwacja 89zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.

 

Pamiątka z wakacji

Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł  • od    29-06-17     do    09-07-17 r.           11 dni 1547.00 PLN/os brak miejsc

 

 

PRATER - ENERGYLANDIA- TATRALANDIA - TWINGPIGS

 

 

PRATER - ENERGYLANDIA- TATRALANDIA - TWINGPIGS

 

Miejsca wyjazdów i dopłaty za połączenia antenowe:

Połączenia antenowe realizowane są pod opieką konwojenta autobusem, busem lub PKP.
W przypadku braku ważnej legitymacji szkolnej dopłata do całego biletu w wysokości 50 zł.

 

Dojazd własny

0 zł

Białystok

169 zł

Bydgoszcz

139 zł

Częstochowa

129 zł

Gdańsk

169 zł

Katowice

119 zł

Kraków

149zł

Koszalin

179 zł

Łódź

139 zł

Olsztyn

67 zł

Poznań

137 zł

Szczecin

169 zł

Warszawa

139 zł

Wrocław

149 zł

 

 

PRATER - ENERGYLANDIA- TATRALANDIA - TWINGPIGS


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl