(+48)94 342 26 52

600 727 321

Kontakt

BILETY AUTOKAROWE

UPEZPIECZENIA

KOLONIE DLA DZIECI OBOZY WYCIECZKI OBJAZDOWE WCZASY
AUTOKAREM
WYJAZDY WEEKEDNOWE DLA
SENIORA
WYPOCZYNEK + ZWIEDZANIE

Kolonie nad morzem
Świnoujście 8-12 lat
Gwiezdne Wojny

Cena od: 1487 PLN

kod oferty: 0194

Termin od: 2017-07-12

Transport: Autokar/Bus/PKP/dojazd własny

Zakwaterowanie: D.W. Bryza

 

 

ZOSTAŃ MISTRZEM JEDI! NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!

 

Gwiezdne Wojny 2017 to kolonie dla młodych rycerzy Jedi. Jesteś gotowy na spotkanie z Mistrzem Yoda? Chcesz przejść szkolenie Padawana? W takim razie musisz spędzić te wakacje z nami nad morzem. Na czas pobytu na kolonii ostaniesz miecz świetlny, dowiesz się, jak walczyć z Ciemną Stroną Mocy, poznasz historię odległej galaktyki i zagrasz w karty z Chewbaccą. Nie zabraknie letnich atrakcji. Będzie wyprawa do największego parku rozrywki w Europie Heide Parku koło Hamburga, zwiedzanie wybrzeża i relaks w Termach Bałtyckich. Poczuj Moc nad morzem!
Organizujemy wyjazdy z miast w całej Polsce (m.in. Olsztyn, Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław i inne).

 

Świnoujście – jedyne miasto w Polsce położone na wyspach. Może pochwalić się najpiękniejszą i najszerszą plażą w kraju odznaczoną dwukrotnie prestiżowym wyróżnieniem Błękitnej Flagi. Atrakcją turystyczną jest przeprawa promowa, dzięki której można dostać się do miasta.

 

Program podstawowy

Jesteś fanem „Gwiezdnych Wojen”? Znasz wszystkich bohaterów i z wypiekami na twarzy obejrzałeś najnowszą premierę „Przebudzenie Mocy”? Ten wyjazd musi należeć do Ciebie! Spotkasz tu wyborowe towarzystwo, z którym bez trudu obronisz się przed Ciemną Stroną Mocy. Dawkę adrenaliny masz zapewnioną w największym parku rozrywki w Europie. Podejmij wyzwanie i sprawdź swe umiejętności posługiwania się mieczem świetlnym. Zapraszamy!

GWIEZDNY ŚWIAT:

 • wycieczka autokarowa do Heide Parku koło Hamburga – największego parku rozrywki w Europie z 40 atrakcjami, o powierzchni 85 ha. Wspaniałą atrakcją parku jest Colossos – największa drewniana kolejka górska na świecie, konstrukcja zapisana w Księdze Rekordów Guinnessa. Jazda z prędkością 120 km/h podnosi wszystkim poziom adrenaliny (bilet wstępu – 20 EUR płatny dodatkowo),
 • relaks w Termach Bałtyckich z zespołem 6 krytych basenów i małą zjeżdżalnią wodną (wstęp na 2h – 7 EUR płatny dodatkowo),
 • wycieczka autokarowa: Wolin – Jezioro Turkusowe – Fort Gerharda – latarnia morska,
 • zwiedzanie Świnoujścia: promenada plażowa, zabytkowa dzielnica nadmorska z muszlą koncertową, park zdrojowy, amfiteatr, port jachtowy,
 • w gwiezdnej scenerii rada Jedi przydzieli padawanów do poszczególnych Szkółek Jedi,
 • wręczenie wszystkim uczestnikom miecza świetlnego – podstawowego atrybutu rycerza Jedi,
 • codzienne omawianie historii galaktyk, pouczające opowieści mistrza Yody,
 • projektowanie własnej galaktyki – tworzenie gier planszowych, na których zostanie rozplanowany układ miast, garnizonów, elementów przyrody gwiezdnego świata,
 • tworzenie maski mocy lorda Vadera,
 • gry integracyjne, nauka wyliczanek, zabawnych rymowanek i origami,
 • potyczki karciane z Chewbaccą,
 • obrona przed Ciemną Stroną Mocy: poznanie tajników savoir-vivre’u,
 • quizy sprawdzające znajomość filmu „Gwiezdne Wojny”,
 • Powrót Jedi: fabularyzowana gra terenowa,
 • zbieranie punktów, które decydują o najlepszej Szkółce Jedi.

GWIEZDNE ATRAKCJE:

 • plażowanie i kąpiele Jedi w morzu galaktycznym;
 • konkurs na najlepsze gwiezdne przebranie,
 • bal Gwiezdne Wojny: zabawa przy muzyce z królową planety Naboo.

NA KONIEC:

 • uroczyste mianowanie na rycerza Jedi 2017,
 • zakończenie obozu, rozdanie dyplomów oraz nagród.

Na czas pobytu w Gwiezdnej Stacji każdy kolonista otrzyma: gwiezdną pelerynę i miecz wojownika Jedi.

 

Zakwaterowanie

Bryza – dom wycieczkowy położony w zacisznej dzielnicy Świnoujścia, w pobliżu centrum miasta. Oferuje 116 miejsc w pokojach 2-osobowych z umywalkami oraz pokojach 3-osobowych. Pokoje są zadbane, w każdym jest telewizja kablowa z dostępem do bezprzewodowego internetu. Estetyczne łazienki (WC, umywalki, prysznice) znajdują się na korytarzach. Ośrodek ma: restaurację, świetlicę ze stołem do ping-ponga, salę TV, recepcję, boisko do siatkówki, wypożyczalnię rowerów oraz sprzęt sportowy i plażowy. W pobliżu ośrodka jest kompleks leśny ze ścieżkami spacerowymi i rowerowymi.

 

Wyżywienie

Trzy posiłki dziennie oraz podwieczorek. Pierwszy posiłek – obiadokolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną. Podczas całodziennych wycieczek – suchy prowiant.

 

Zapewniamy

Zakwaterowanie – 10 noclegów, wyżywienie, realizację programu, opiekę pedagogiczną i medyczną, ratownika, ubezpieczenie NNW i KL.

 

Zabierz ze sobą

Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną. Kieszonkowe na własne wydatki, obowiązkowe wydatki programowe: 27 EUR oraz na ewentualne wydatki fakultatywne.

 

Dla rodziców i opiekunów

Relacje z kolonii – to serwis w którym zamieszczamy zdjęcia i opisy najciekawszych wydarzeń z kolonii realizowanych nad morzem, w górach oraz za granicą.

 

Świadczenia dodatkowe

 

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Gwarancją Niezmienności Ceny

Rodzicu, w sytuacji gdy z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie może wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji. Wykup Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utratę dokumentów niezbędnych w podróży itp.
Ubezpieczycielem jest: Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Kosztów Imprezy Turystycznej zatwierdzonych uchwałą nr 17/Z/2013 z dnia 27.03.2013 r. z późniejszymi zmianami.
Organizator deklaruje, iż ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% poniesionych wpłat w zależności od terminu rezygnacji:

 

Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:

 

Liczba dni przed rozpoczęciem imprezy W przypadku rezygnacji z imprezy, potrącany jest faktycznie poniesiony przez organizatora koszt, który nie może przekroczyć:
  Zgodnie z OWU Szarpie Travel Bezpieczeństwo Kosztów Rezygnacji
60 - 16 25% 0%
15 - 7 dni 50% 5%
6 i mniej 90% 10%

 

Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

 

Oferta Koszt
Kulka 49zł
Wisła, Karpacz, Szczyrk, Świnoujście, Kołobrzeg 59zł
Hiszpania, Włochy, Bułgaria, Chorwacja 89zł

 

GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY

Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji otrzymujesz od organizatora nieodpłatnie Gwarancję Niezmienności Ceny.
Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostem kursu walut.
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy.

59 zł

 

Pamiątka z wakacji

Super Koszulka ZALOGOWANI NA WAKACJACH 2017

Zostań kolekcjonerem super koszulek wakacyjnych! Jedyna w swoim rodzaju koszulka, zaprojektowana przez studio GRAVITE specjalnie dla uczestników kolonii i obozów organizowanych przez Szarpie Travel, może być Twoja.

39 zł

 • od    12-07-17     do    22-07-17 r.           11 dni 1487.00 PLN/os Rezerwuj

 

 

ZOSTAŃ MISTRZEM JEDI! NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!

 

 

ZOSTAŃ MISTRZEM JEDI! NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!

 

Miejsca wyjazdów i dopłaty zapołączenia antenowe:

 

Dojazd własny

 

0 zł

Białystok

 

159 zł

Bydgoszcz

 

139 zł

Gdańsk

 

129 zł

Katowice

 

149 zł

Koszalin

 

77 zł

Kraków

 

159zł

Łódź

 

137 zł

Olsztyn

 

67 zł

Poznań

 

117 zł

Słupsk

 

87 zł

Szczecin

 

107 zł

Warszawa

 

139 zł

Wrocław

 

149 zł

 

 

 

 

ZOSTAŃ MISTRZEM JEDI! NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ!

 

 

 

W MAGICZNYM ŚWIECIE KLOCKÓW LEGO

 

Legoland

Całodniowa wycieczka autokarowa do Danii, do jedynego w Europie lunaparku zbudowanego z klocków Lego. Na miejscu jedyny zabawkowy świat w miniaturze, kościoły i miasta duńskie, krajobraz fiński, szwedzki i alpejski, kraj piratów, safari, kraj techniki Lego, najpiękniejszy pałac miniaturowy na świecie. Bilet wstępu płatny dodatkowo 42 EUR.
(wycieczka dostępna w turnusach I oraz II)

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

210 zł*

 

Kopenhaga

Całodniowa wycieczka autokarowo-promowa do stolicy Danii. Zobaczymy m.in.: Syrenkę Kopenhaską, fontannę bogini Gefion, ratusz oraz uroczystą odprawę warty gwardii królewskiej przy pałacu królewskim Amalienborg. Zwiedzimy kościół Marmurowy, katedrę protestancką, dzielnicę portową Nyhavn. Spacer deptakiem Strøget, znanym m.in. z najmodniejszych sklepów, występów ulicznych artystów, muzyków, kuglarzy. Bilet wstępu płatny dodatkowo 10 EUR.
(wycieczka dostępna w turnusach I oraz II)

* Zgodnie z Ustawą z 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych – dodatkowa opłata 10 zł na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

220 zł*

 


Współpraca
Biura touroperatorzy
U Nas zapłacisz kartą
Dokumenty do pobrania
Karty kolonijne
Wnioski wizowe

Masz pytanie? ...pytaj!

(+48) 94 342 26 52

biuro@labaholiday.pl